Polityka prywatności

  1. Administratorem danych osobowych ObcyNieobcy.pl jest Michał Rycicki – zapytania odnośnie niniejszej polityki prywatności należy kierować pod michal@obcynieobcy.pl.
  2. Korzystając z serwisu ObcyNieobcy.pl po raz pierwszy jesteś poinformowany o użyciu plików cookies, które automatycznie gromadzą Twoje dane, takie jak adres IP czy typ przeglądarki. Przyjęcie tego do wiadomości i użytkowanie serwisu oznacza zgodę na pobieranie danych. Więcej o cookies możesz przeczytać tutaj, w tym o sposobie ich dezaktywacji.
  3. Subskrypcja newslettera związana jest z dobrowolnym podaniem swojego adresu mailowego oraz imienia. Dane te nie są udostępniane innym podmiotom, gromadzone zaś z pomocą platformy do marketingu e-mailowego MailChimp.
  4. Dane serwisu ObcyNieobcy.pl przechowywane są na serwerze ZenBox.
  5. Narzędzia analizy ruchu na stronie (np. Google Analytics) nie kojarzą zbieranych danych z konkretnymi użytkownikami i stanowią jedynie źródło informacji przydatnych do administracji serwisu.
  6. Niniejsza polityka prywatności może ulec zmianie, zaś jej aktualna wersja jest zawsze dostępna tutaj.
  7. Użycie danych w innym celu, niż przedstawiony w niniejszej polityce prywatności, odbywa się wyłącznie z mocy obowiązującego w Polsce prawa.